مسدود شدن اکانت

ایجاد سایت های ضد اسلامی و ضد دینی به هر طریق - از جمله سایت های موزیک و فیلم و اکانتینگ و راه های دور زدن فیلترینگ داخلی

ارسال ایمیل گروهی. برای ارسال ایمیل به تعداد بالا می توانید آن ها را تکی ارسال کنید.

راه اندازی آپلود سنتر چه خصوصی چه عمومی

ایجاد سایت های فیشینگ و کلاهبرداری

استفاده از راپیدلیچ و لینک آپلودر

استفاده از اسکریپت های چتروم

نصب سیستم های IP Board و vBulletin

استفاده از هرگونه اسکریپت که باعث بالا رفتن زیاد لود سرور شود.

استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند.

استفاده از اسکریپت های نال شده

قوانین

تمامی استفاده کنندگان از " آی گیگ " موظف به رعایت موارد درج شده در این صفحه می باشند و در صورت عدم رعایت ، هر گونه مسدود شدن اکانت غیر قابل برگشت می تواند باشد.

شما ملزم به ارائه ی اطلاعات واقعی در هنگام ثبت نام هستید.

کپی رایت محصولات ایرانی و تولید داخل باید تحت قانون کپی رایت در سایت شما استفاده شوند و هرگونه نقض کپی رایت میتواند باعث انسداد اکانت تان شود. گرچه استفاده از محصولات تولید خارج اکثراً بلامانع است.

ممکن است در بعضی موارد برای بعضی افراد و بعضی استفاده های خاص اجازه ی استفاده ی مواردی از ممنوعیت ها داده شود. مثلا راه اندازی آپلود سنتر عمومی برای افرادی که می توانند مسئولیت فایل های آپلود شده را برعهده گیرند و آن را مدیریت کنند (بیشتر شامل وب مستر های مذهبی - ارزشی میشود)

رعایت نکردن هرکدام از بند های بالا به معنای استفاده ی غیر قانونی از آی گیگ است و شخص متخلف قابل پیگیری به وسیله ی مراجع قانونی است.

رفع مسئولیت

" آی گیگ " هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت های ایجاد شده توسط کاربران را ندارد.

" آی گیگ " در قبال بک آپ سرویس های ارائه شده هیچ مسئولیتی ندارد و به علت تعدد زیاد کاربران و هاست ها قادر به تهیه بک آپ نمی باشد. لذا مسئولیت تهیه بک آپ بر عهده کاربران است.

" آی گیگ" حق کاهش یا قطع سرویس های ارائه شده را در هر زمان دارد و در قبال هاست های رایگان ارائه شده هیچ مسئولیتی را ندارد. اما تمام تلاش خود را جهت حفظ کیفیت سرویس های ارائه شده به کار می بندد .

اخطار

" آی گیگ " یک وبسایت ایرانی است که کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است و همه کاربران موظف به رعایت آن قوانین هستند.

مدیریت سایت حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یك از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد. اما خود را موظف میداند تا تغییرات قوانین را از طریق همین صفحه به اطلاع کاربران خود برساند.

" آی گیگ " در سایت ساماندهی ثبت شده ایت .